prosupplements.sk

Doprava zadarmo nad 150 € v rámci SR

Rýchle doručenie kuriérom GLS

Hovädzia pečeň a jej benefity

Je najsilnejšia potravina na svete. Obsahuje najväčšiu potrebnú mikroesenciálnu hodnotu. Zabezpečuje vstrebávanie esenicálnych makroživín do buniek. Náš predok jedol komplet celé organizmy, teda vrátane orgánov.

  1. Pečeň neukladá toxíny ale vitamíny a minerály, toxíny sa uskladňujú v tukových bunkách
  1. Vďaka tejto jedinečnej kombinácii makro a mikroživín môže podporovať celkové zdravie 
  1. Hovädzia pečeň je superpotravina bohatá na živiny, s vysokým obsahom bielkovín a nízkym obsahom sacharidov. Často sa označuje ako prírodný multivitamín.
  1. Podporuje energiu, to že sa každý deň cítite malátne, môže byť znakom toho, že vám chýbajú základné mikroživiny. Je nabitá živinami, ktoré preukázateľne podporujú energiu, vrátane: Vitamín B12, Riboflavín, Niacín, Vitamín C, Železo, Magnézium. Tieto mikroživiny pomáhajú Vášmu telu premeniť jedlo, ktoré konzumujete na využiteľnú energiu. Vitamíny B a železo tiež pomáhajú vašim svalom a orgánom prijímať dostatok kyslíka, podporujú fyzickú výdrž a duševnú koncentráciu. 
  1. Môže zmierniť prejavy starnutia zvýšením prekrvenia pokožky, jej hrúbky a pevnosti. 
  1. Hovädzia pečeň obsahuje vitamíny a minerály, ktoré podporujú reprodukciu. Výskum ukazuje, že vitamín B12 môže zvýšiť počet a pohyblivosť spermií. Selén a zinok môžu tiež zlepšiť vašu schopnosť otehotnieť. Štúdie ukazujú, že pridanie týchto vitamínov do vašej stravy môže skrátiť čas do tehotenstva.
  1. Môže byť dobrým zdrojom vitamínov a minerálov, ktoré podporujú zdravý vývoj plodu. 
  1. Obsahuje vitamíny a minerály, ktoré podporujú zdravie kostí. Obsahuje mikroživiny, ktoré podporujú zdravie srdca.
  1. PRO Liver optimalizuje krvný tlak. Ak hľadáte väčšiu kognitívnu silu a trvalé zameranie, môže vám pomôcť pridanie hovädzej pečene do Vašej stravy. Obsahuje nasledujúce vitamíny a minerály, ktoré môžu zlepšiť kognitívnu výkonnosť: Selén, Meď, Niacín, Železo. Výskumy ukazujú, že s pribúdajúcim vekom hladina selénu klesá. A to môže spôsobiť zhoršenie
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Košík zatvoriť