prosupplements.sk

Doprava zadarmo nad 150 € v rámci SR

Rýchle doručenie kuriérom GLS

Čo je optimálna strava?

optimálna strava

Mala by obsahovať všetky živiny, ktoré potrebujeme pre optimálne fungovanie v biodostupnej forme s najmenším množstvom toxínov.

Obsah všetkých vitamínov a minerálov, aminokyselín a stavebných látok, ktoré potrebujeme kvôli prosperite, ale bez narušenia našej biochémie, bez tvorenia zápalu a poškodzovania buniek.

Skvelé že? Riešenie je mäsožravá strava tzv. “Od nosa po chovost”. Živočíšne potraviny sú tie najlepšie na svete, na druhej strane rastlinné potraviny majú nízku biodostupnosť, obsahujú menšie množstvo živín, ktoré sú oveľa menej biologicky dostupné a nespočetné množstvo toxínov, ktoré nám len škodia.

Všetci môžeme byť tou zdravšou stránkou každého z nás. Krajšia postava, zdravšie telo, duševná sila, obrovská energia. Carnivore bude návodom ako dosiahnuť svoj prirodzený potenciál. Najväčším faktorom pri dosahovaní cieľov je to čo konzumujeme.

Si to čo ješ

Je na nás či zvolíme cestu k obezite, mozgovej únave alebo k optimalizácii. Identifikovaný problém dnešnej doby. Zabudli sme čo máme jesť. Čo máme jesť, nie čo chceme jesť. Odhaduje sa, že 88% západnej populácie má určitý stupeň inzulínovej rezistencie a metabolickej dysfunkcie.

Systém medicíny nepomáha vieš ľuďom lepší život. Samozrejme pomáha napraviť problémy typu: zlomená noha,.. ale pokiaľ ide o chronické ochorenie alebo nápravu základnej príčiny choroby, zlyháva.

Naša používatelká príručka pre stravovanie sa je zapísaná do našich génov, do DNA. A je tam odkedy sme sa stali človekom. Pred 3-4 miliónmi rokov. Očividne sme sa niekde počas cesty stratili a nevieme nájsť návod na správne použitie. Zdravie spoločnosti a novodobé ochorenia, intolerancie, zápaly,..rôzne, mali by sme sa zamyslieť. Naši predkovia mali špeciálnu príručku a posúvali ju medzi generáciami, ešte predtým ako sme sa narodili.

1 Comments

  1. S ohledem na popis maltodextrinu, se chci zeptat na med. Má totiž schopnost ztekutit potraviny, do kterých se přidá.. Děkuji za odpověď. L.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Košík zatvoriť